Cebeci Halı, Koltuk, Perde, Yıkama 

Cebeci bölgesinde halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yatak yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmetleri vermekteyiz. sizde gerçekten kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız düşünmenize hiç gerek yok. on dört senenin vermiş olduğu güvenle siz cebeci halkına uzun senelerdir hizmet vermekteyiz.

Halılarınız fabrikamızda tam otomatik makinelerde profesyonel olarak yıkama işlemi yapılmaktadır. Üstelik memnun kalmadığınız taktirde firmamıza hiç bir ücret ödemiyorsunuz.

Cebeci halı koltuk perde yıkama ile aldığınız hizmet içinize sinecek halılarınız perdeleriniz ve koltuklarınız ise % 100 hijyene kavuşmuş olacak. Fabrikalarda yıkama sistemi garantilki yıkama sistemi ücretsiz servis sistemimiz ile kocaman bir yıkama ağına sahibiz… İnanın bizi denediğiniz takdirde daha önce karşılaştığınız hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız. Cebeci halı koltuk perde yıkama sizlere bunun sözünü veriyor…m otamatik bantlı sistemlerde en kaliteli şekilde ve antibakteriyel ilaçlar kullanılarak yıkanmaktadır. ayrıca şuana kadar yapılmamış bir garanti ile halılarınız yıkanmaktadır. eğer ki halı yıkamamızdan memnun kalmazsanız firmamız sizden hiç bir ücret teklif etmemektedir.